click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
haritayı Aç
Görünüm Roadmap Satellite Hybrid Terrain Benim Konumum Tam Ekran Geri İleri

Gelişmiş Arama

More Search Options
We found 0 results. View results
Gelişmiş Arama
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Elysium Cool

Gönderen admin Tarih: Mayıs 12, 2019
| 0

Ofton İnşaat’ın Kurtuluş’ta 33.000 m2 İnşaat Alanı üzerinde 7 bin 100 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ettiği Elysium Cool, 5 blokta toplam 210 daireden oluşuyor.

1+1’den 5+1’e kadar 12 farklı tip seçeneğine sahip konutlar 62 metrekare ile 231 metrekare arasında değişmektedir. Taksim, Osmanbey ve Nişantaşı’ na yakın konumu ile sakinlerine avantaj sağlayan Elysium Cool Kurtuluş, tesisi içerisinde yer alan markete, kuaföre, kafeteryaya, çocukların keyifle vakit geçirebileceği kreşe, kapalı spor salonuna, saunaya, yüzmeyi sevenler için açılıp kapanabilen yarı olimpik havuza ve basketbol sahasına ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca sitenin daire sayısına yeterli sayıda kapalı otoparkı, yürüyüş yolları ve 1200 metrekare yeşil alanı mevcuttur.

Elysium Cool

Elysium Cool

İstanbul Kurtuluş’ta 7100 metrekare alan üzerine kurulan Elysium Cool Sitesi,. 62 metrekare ile 231 metrekare arasında değişen konutlar 1+1′den 5+1′e kadar 12 farklı tiptedir. Sitenin en büyük avantajı Taksim, Osmanbey ve Nişantaşı’na yakın mesafede yer alması. Elysium Cool Sitesinde sosyal tesis içerisinde her türlü ihtiyaca cevap verebilen market, bayan/erkek kuaför, kafeterya, kreş, kapalı spor salonu ve sauna, kapalı-açık yarı olimpik havuz, basketbol sahası yer alıyor. Ayrıca sitenin daire sayısına yeterli sayıda kapalı otoparkı, yürüyüş yolları ve 1200 metrekare yeşil alanı bulunuyor. Sitenin Cinderesi Caddesi ve Özden sokakta olmak üzere iki giriş kapısı vardır. 24 saat güvenlik bulunmaktadır.

İstanbul’un Kurtuluş semtinde yer alan Elysium Cool, konumu ve bulunduğu bölgenin zemin özellikleri açısından önem taşıyor. İstanbul’ un tarihi bir semti olmasının yanı sıra deprem dayanıklılığı açısından da güvenli bir bölge olarak öne çıkıyor.

Elysium Cool 62 – 231 m² aralığındaki daireleri ve sosyal tesisleri ile bu eski İstanbul semtinin ortasında modern ve güvenli bir yaşam olanağı sunuyor.

Kültürün ve sanatın iç içe olduğu, sokakların markalaştığı semtte, keyifle alışveriş yapabilecek, dünyaca ünlü markaların yer aldığı mağazalara ve alışveriş merkezlerine de kolayca gitmek mümkün. Sosyal ve kültürel yaşamın oldukça yüksek tempoda yaşandığı bir yer olan Kurtuluş’ ta Dormen Tiyatrosu ve eğlence merkezi Bomonti Ada’ da yakın.

Elysium Cool

Elysium Cool

Tarih tutkunu bir koleksiyonerler için, yürüme mesafesindeki Feriköy Antika Pazarı’nda analog fotoğraf makineleri, eski saatler, plaklar ve birçok emsalsiz eserler keşefedilebilir. Kurtuluş’un yakın çevresinde bulunan hareketli semtlerden Şişli, Osmanbey, Nişantaşı, Teşvikiye, Maçka, Harbiye, Beyoğlu, Mecidiyeköy ve Maslak’ın zengin alışveriş mağazaları, gurme restoran, cafe ve barlarının yanı sıra sanat galerileri ve kültür merkezlerine de kolayca ulaşılabilir.best money budget softwareкастрюле

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Karşılaştırma Listesi